WSM Liga: HC Slovan Ústí n/L. - HC Slavia Praha, 10.2. od 18:00 h. | MDO: IHC Písek - HC Slovan Ústí n/L. 2:14 | Měsíčník Hokejka 2/2016
Do Ústí přichází útočník Václav Meidl
20.11.2012 | Tisková zpráva, Jan Feudall

Ú s t í n/L. - Útočné řady Ústeckých Lvů mají nového člena. Na hostování do Ústí míří z Havlíčkova Brodu Václav Meidl. Šestadvacetiletý útočník bude na severu Čech hostovat. O délce hostování budou oba kluby teprve jednat.

Téměř dvoumetrový útočník Václav Meidl se poprvé v Ústí nad Labem představí ve středu 21. listopadu 2012 na dopoledním tréninku. Do večerního zápasu však ještě nezasáhne. "Meidl nastoupí až v sobotním derby proti Litoměřicím," upřesnil kouč Lvů Jaromír Šindel.

V probíhající sezóně odehrál Meidl za havlíčkobrodský Rebel 22 zápasů, ve kterých se dokázal třikrát bodově prosadit a čtyřikrát asistoval.

Lion´s tv
This text will be replaced
  • Michal Neuvirth zdraví Slovan
    Zdravice od ústeckého odchovance Michala Neuvirtha
  • TRE - UNL 3:1
    Bylo to opravdu dlouhé čekaní na výhru před domácím publikem, ale dnes se Třebíčští dočkali. V těžkém utkání proti Slovanu byl stav dlouho nerozhodný, až Václav Čejka poslal Třebíč ve druhé třetině střelou mezi betony Soukupa do vedení. Ústí však zásluhou Daleckého dokázalo velmi rychle srovnat. Ale Bílé hvězdy nesložily zbraně a odměnou jim byl Wasserbauerův gól, kterým se opět dostaly do vedení. To dokázal ve třetí třetině navýšit ještě Milan Přibyl. Horáci se pak soustředili na udržení vedení až do konce a dnes po vybojovaném utkání mohou slavit výhru.
  • 34. kolo WSM Ligy - Ústí - Kladno 6:5
    Slovan prohrával 0:4, 3:5, ale v zápase s Kladnem dokázal uspět nevídaným způsobem.